Projekt zdrowe odchudzanie One In One Challenge skierowany jest do wszystkich kobiet, które są chcą się zdrowo i skutecznie schudnąć podejmując wyzwanie zgubienia jednego kilograma na tydzień. Wspólne OdchudzanieKobiety podejmujące wyzwanie zdrowego odchudzania, należą do grupy zamkniętej na Facebooku, gdzie wymieniają się swoimi doświadczeniami w trakcie procesu odchudzania oraz uzyskanymi efektami.Zdrowe odchudzanie.Podejmując cotygodniowe wyzwania i poznając zasady zdrowego odchudzania, uczymy się zdrowych nawyków żywieniowych. Osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę ze zdrowym odchudzaniem oraz nie wiedzą jak zdrowo schudnąć mają możliwość zakupu poradnika o zdrowym odchudzaniu. Challenge Book powstał z myślą o wszystkich kobietach, które chciałyby skutecznie schudnąć bez ryzyka pojawienia się efektu jojo. Motywacja do odchudzaniaProjekt One In One Challenge ma na celu motywowanie oraz edukowanie o sposobach zdrowego odchudzania.

Dane firmy:

Nazwa:Oneinone
Miasto:04-174 Warszawa
Adres:Tarnowiecka
NIP:-
REGON:-

 

Co oferuje firma:
Jak schudnąć zdrowo? -Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jak schudnąć zdrowo jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia sukcesu. Tylko zdrowe odchudzanie zapewni Ci stabilną utratę zbędnych kilogramów bez ryzyka efektu jojo. Zanim rozpoczniesz proces zdrowego i skutecznego odchudzania poznaj zasady zdrowego odchudzania.
Jak zacząć odchudzanie? -Jeśli nie wiesz jak zacząć odchudzanie odwiedź naszą stronę, z której dowiesz się między innymi jak zacząć się odchudzać przy otyłości, jak zacząć odchudzanie po 40, jak zacząć się odchudzać przy otyłości. Odchudzanie przede wszystkim należy zacząć w głowie zmieniając myślenie i podejście do skutecznego odchudzania.
Zasady zdrowego odchudzania. -Poznaj zasady zdrowego odchudzania i skutecznie schudnij. Nie stosuj diet eliminacyjnych. Jedną z zasad zdrowego odchudzania jest spożywanie dobrze zbilansowanych posiłków. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się jak schudnąć zdrowo według właściwych zasad odchudzania.

 

Szczegóły

Branża:Odchudzanie
Typ:działalność jednoosobowa

 

Informacje kontaktowe

Strona WWW:https://oneinonechallenge.com
e-mail:oneinonechallenge@gmail.com
Telefon:12e 5137 37ac 593f 16 8ce 05a6 5562 f3 7d 07 0

 

Social Media

Facebooklink
Instagramlink
Google-pluslink
577 D26 a3f na4 e3e9 38 mc1 a99 j7e ą445 0 c0cc h1c a4 rfd2 aedd k5 tfd e23a r poglądowy, 5d9 a410 kd3c t9ae u3 ab l4 na0 o058 ś9d ćec6 6 d848 a3b6 nd08 y349 c6 ha 778 s9 p6c r8d ab2 w1 d2 ź w bazie CEIDG